24.10.2021
08.08.2008 - יובל רכלבסקי מונה ליו"ר קבוצת אתגר

08.08.2008 - יובל רכלבסקי מונה ליו"ר קבוצת אתגר

 יובל רכלבסקי, מי שהיה הממונה על השכר במשרד האוצר, ועד לפני שנה כיהן כסמנכ"ל משאבי אנוש בבזק, מונה ליו"ר קבוצת אתגר המובילה בתחום כוח אדם וסיעוד. קבוצת אתגר שבבעלות  דוד אלפסי נמצאת בתהליך של התרחבות וצמיחה, אותו צפוי רכלבסקי להוביל. דוד אלפסי ימשיך לכהן כמנכ"ל הקבוצה.
רכלבסקי שימש כממונה על השכר באוצר במשך שש שנים ובמסגרת תפקידו היה אחראי על ניהול מדיניות השכר במגזר הציבורי בשנות המיתון. בתקופתו הושג ההסכם הייחודי להפחתת שכר במגזר הציבורי שכונה "הסכם עידוד הצמיחה". רכלבסקי נודע בהגברת האכיפה בתחום חריגות השכר במגזר הציבורי.

במסגרת תפקידו הקודם בבזק, ניהל רכלבסקי את המשא ומתן בהשגת ההסכם לשינוי המבני והתאמתו לסביבה החדשה בה פועלת החברה החל מ-2007.


רכלבסקי נמנה על מייסדי המכללה להנדסה סמי שמעון, הפועלת בקמפוסים באר- שבע ואשדוד.


לפני תפקידיו במשרד האוצר, עמד רכלבסקי בראש מערכת ההכשרה הטכנולוגית, ההשמה והשיקום המקצועי, במשרד העבודה והרווחה.
רכלבסקי בעל תואר ראשון בכלכלה ויחסים בינלאומיים ותואר שני במנהל עסקים מהאוניברסיטה העברית ותואר במשפטים מהמרכז הבינתחומי הרצליה.

 

דוד אלפסי, מנכ"ל קבוצת אתגר: "קבוצת אתגר משאבי אנוש וסיעוד נמצאת בעיצומו של מהלך התרחבות וצמיחה גדול בשני תחומי העיסוק העיקריים – סיעוד ומשאבי אנוש . יובל רכלבסקי כאדם בעל רקורד בהובלת שינויים הן במגזר הציבורי והן במגזר העסקי, הוא האדם המתאים ביותר להצטרף אלינו ולהוביל את התהליך במיוחד בתקופה שבה השוק נמצא בסערה. התהליך הוא מורכב וכולל פיתוח הפעילויות הקיימות יחד עם כניסה לתחומים חדשים באמצעות רכישות ומיזוגים אותם אנו בוחנים. אין לי ספק שניסיונו העשיר יחד עם כישוריו יסייעו להצלחת המהלך."

 

יובל רכלבסקי, יו"ר קבוצת אתגר הנכנס: "אני שמח להצטרף לקבוצת אתגר לאחר שנים ארוכות של פעילות במגזר הציבורי והפרטי במטרה להוביל את תהליך התרחבות. אלו זמנים לא פשוטים למערכת התעסוקתית המקומית והעולמית ולקבוצת אתגר כחברת משאבי אנוש תפקיד חשוב ביותר בייצובה. אני בטוח בחוסנה ויכולתה של הקבוצה לצמוח ואני מתכוון להשתמש בניסיון שרכשתי במהלך השנים כדי לעזור ולהפוך את קבוצת אתגר לאחת החברות המובילות בתחום התעסוקה והסיעוד."